ÜRETİM YÖNETİMİ
ÇÖZÜMLERİMİZ
HarmonyERP Üretim
Üretim Yönetimi Modülü ile Kaynaklarınızı etkin biçimde planlayabilir, maliyet ve zamandan tasarruf edebilirsiniz, kârlılığınızı arttırabilir ve tüm bunları yaparken ürün ve hizmet kalitenizi yükseltebilir ve koruyabilirsiniz.
Harmony ile üretim takibini kolaylaştırın
HarmonyERP Üretim Yönetimi ile Organizasyonunuzdaki tüm materyalleri, insan kaynağını, makine ve iş gücünü değerlendirerek talep edilen ürünü, doğru zaman ve istenen kalitede yönetebilirsiniz. Hedeflere göre plan yapabilir, hedeflerden sapma olup olmadığının kontrolünü de sağlayarak üretimi maximum fayda ile gerçekleştirebilirsiniz.
Harmony ile üretiminizi şekillendirin
Müşteri Siparişleri planlama, Sevk işlemleri planlama menüleri ve İşlem yerleri yük durumları ekranları ile üretimi kolaylıkla planyabilirsiniz.
Harmony ile üretiminize hakim olun
Üretim şekline göre farklı iş emri tamamlama ekranları ile iş emirlerini yüksek fayda ile tamamlayabilirsiniz. Operasyonel ürün ağaç yapısı ürürünlerin üretim şekillerini detaylandırabilirsiniz.
Fason Üretim
İşletme dışındaki işlemleri detaylı ve zamanında takip etmenizi sağlayan Fason takibi ile fason maliyetlerini en doğru şekilde hesaplayabilir, fason üretimi sağlıklı bir şekilde yönetebilir, doğru bilgilere hızla ulaşarak üretim süreçlerinde güçlü bir kontrol sağlayabilirsiniz.
Operasyonel Üretim Takibi
Ürünlere tanımlanan birden fazla operasyonla operasyonel üretim yapabilirsiniz. Programda bulunan detaylı arama ekranları sayesinde üretim verilerini filtreleyebilir istenilen formata uygun şekilde takip yapabilirsiniz.
Dinamik konfigürasyon ağacı modülleri
Programda bulunan Konfigüratif ağaç yapısı ile ürünlerin varyantlarını kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Varyant değişkenleri olarak formüle bağlı değişken tanımlayabilir ya da renk ve uzunluk ve benzeri özellikleri göre varyant değişkenleri tanımlanabilirsiniz.
Harmony ile ileri üretim ve çizelgeleme(APS)
İleri Planlama ve Çizelgeleme (APS) ile süreçleri, materyalleri ve kapasiteleri görselleştirerek daha hızlı ve etkili planlamayı destekler. Aynı zamanda yüksek nitelikli kararlar alabilmeniz için üretim ekibinizin maddi sıkıntıları ve kapasite sorunlarını hızlı bir şekilde belirlemesine yardımcı olur.
Standart, fiili, bütçe maliyeti
Ürünler için birden fazla ön maliyetlendirme yapılabilir ve daha sonra karşılaştırılabilir. Satış siparişleri ve iş emirleri için bir ön ve son maliyetlendirme yapılabilir ve diğer ön maliyetlendirme çalışmaları ile karşılaştırılabilir. Ürünlerin hammadde, işçilik giderleri, hurda maliyetleri ve diğer giderleri hesaplamaya dahil edilebilir.