STOK YÖNETİMİ
ÇÖZÜMLERİMİZ
HarmonyERP Stok Yönetim Modülü
Stok Yönetim Modülü ile ürünlerinizin stok hareketlerini, gerçek stok, kullanılabilir stok, rezerve stok, minimum ya da maksimum stok seviyelerini, ürün detay bilgilerini ve fiyat detaylarını görebilir ve yönetebilirsiniz.
Depolara kolay stok kaydı yapabilme
HarmonyERP Stok yönetimi ile stoklarınızı kontrol edebilir; minimum stok seviyesi, maksimum stok seviyesi gibi kontrol edilmesi istenilen miktarları stok bazlı olarak belirleyebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir stok kartının, parti-lot ile yönetileceği, seri numarası ve barkod ile takip edileceği , stoğa özel takipleri de sisteme kayıt edebilir, stok kartlarınızı belirttiğiniz parametrelere göre yönetebilirsiniz.
Depo adresleme
Barkodlu veya RFID el terminalleriyle depolardaki işlemler daha az hata ile yapılır. Mal Kabul'den Sevkiyata kadar olan süreçlerde, depo personelinin kolay ve hızlı kullanabileceği şekilde hazırlandı.
Kurala bağlı depo hareketleri tanımlayabilme
Program içinde tanımlanan varsayılan depo hareketleri ile sistemde gerçekleşen stok hareketleri ve transferleri belirlenen depolara otomatik kaydedilir.
Menülere program dışı veri aktarımı
Envanter sayımında ve stok hareketleri işlemelerinde Microsoft exel ve Libre Office ile kolay bir şekilde programa veri aktarımı yapılabilir.