SATIŞ YÖNETİMİ
ÇÖZÜMLERİMİZ
HarmonyERP “ SATIŞ MODÜLÜ “
HarmonyERP Satış Modülü ile teklif aşamasından başlayıp satışın tüm süreçlerini takip ederek siparişleri tam zamanında karşılayabilirsiniz. Stok ihtiyaçlarınızı önceden belirleyerek stok tutma maliyetlerinizi minimize edebilir operasyonel risk kontrolünü etkin biçimde çalıştırarak anlık kâr-zarar analizlerini en iyi şekilde yapabilir ve raporlayabilirsiniz.
Teklif–sipariş dönüşümü takibi ile satış öncesi sürecin iyi yönetilmesi
Teklif ve siparişlerde bulunan detaylı arama filtreleri ile teklif ve siparişlerin tüm detaylarına ulaşabilirsiniz. Tekliflerin gerçekleşme verilerini inceleyebilir satışa kadar olan süreci adım adım takip edebilirsiniz.
Detaylı pivot raporlar hazırlayabilme
Teklif, Sipariş ve Sevkiyat ekranlarında bulunan tüm verileri pivot raporlarda kullanabilirsiniz. Pivot raporlarda farklı özelliklere göre gruplayabilir sonrasında veri değişimleri drumlarındada kullanabilirsiniz.
Siparişlerde maliyet ve karlılık analizi yapabilme
Sipariş verilerinin oluşması ile sabit ve değişken maliyetler toplamı, sipariş için binecek diğer giderler ilave edilerek sipariş öncesi maliyet ve karlılık analizi yapabilirsiniz.
Hızlı ve kolay teklif hazırlanabilen yapı
Kolay kullanımlı arayüzü ve bilgi alanlarına kolay erişimle hızlı teklifler oluşturabilirsiniz. Variant konfigürasyonu ile birlikte teklif aşamasında ürünün farklı varyantlarını oluşturulabilirsiniz.
Potansiyel carilere teklif oluşturabilme
Potansiyel satış gerçekleştirme ihtimali olan müşterilere sipariş oluşturabilir sonrasında Sipariş aşamasına geçen tekliflerde potansiyel cariler kolayca müşteri carilerine dönüştürülebilir.
Fiyat kodlu ya da Cari bazlı fiyat listesi tanımlayabilme
Ürünleriniz için fiyat listesi oluşturabilirsiniz. Bu fiyat listeleri müşteri firmaya bağlı bir fiyat listesi ya da tanımlanan bir fiyat başlığı(kodu) ile programa kaydedilebilir.