ÇÖZÜMLERİMİZ
ÇÖZÜMLERİMİZ
BİZE ULAŞIN
info@harmonyerp.com.tr
+90 545 419 0598

SATINALMA MODÜLÜ

Bu modül ile süreci doğrudan ya da dolaylı olarak taleplerin toplanması, toplanan taleplerin bütçe yönetimi ile sorgulandıktan sonra uygun olanların satınalma departmanına aktarabilirsiniz. Sonrasında tekliflendirilmesini ve tüm satın alma sürecinin iş akışına bağlı olarak onay mekanizmaları ile birlikte yönetilmesini sağlayabilirsiniz. 

SATIŞ MODÜLÜ

Bu modül ile Satış biriminize ihtiyaç duydukları olanakları tek bir yazılımla sağlayabilir, satış yeteneklerinizi güçlendirebilirsiniz. Sisteminize entegre yapı sayesinde ERP deki diğer modüller ile örtüşen birçok özelliği kullananbilirsiniz.

 

STOK YÖNETİMİ

Bu modül ile ürünlerinizin stok hareketlerini, gerçek stok, kullanılabilir stok, rezerve stok, minimum ya da maksimum stok seviyelerini, ürün detay bilgilerini ve fiyat detaylarını görebilir ve yönetebilirsiniz.

ÜRETİM YÖNETİMİ

Bu modül ile Kaynaklarınızı etkin biçimde planlayabilir, maliyet ve zamandan tasarruf edebilirsiniz, kârlılığınızı arttırabilir ve tüm bunları yaparken ürün ve hizmet kalitenizi yükseltebilir ve koruyabilirsiniz.

KALİTE YÖNETİMİ

Bu modül ile, işletmenizin tüm süreçlerinde, kurumsal ve global standartları oluşturabilir, ürün, hizmet ve operasyonlarınızda standardizasyon sağlayarak ve denetim mekanizmasını çalıştırabilirsiniz.

 

İLETİŞİM YÖNETİMİ

Bu modül   Entegre e-Posta istemcisi ile e-Postalar gönderilebilir ve alınabilir. Ayrıca birden çok e-Posta hesabının eşzamanlı olarak yönetilmesi de mümkündür.